عملیات همه جانبه سایبری یا عملیات همه جانبه روانی سایبری ؟

بسمه تعالی

و مکرو مکر الله والله خیر الماکرین

عملیات  همه جانبه سایبری یا عملیات همه جانبه روانی سایبری ؟

  •    دیوید آلبرایت، رئیس موسسه دانش و امنیت بین الملل :برنامه اتمی ایران  واقعا آنقدرها هم در مقابل حملات دیگر سایبری محفوظ نیست
  •    خبرگزاری فرانسه می نویسد حمله سایبری بعدی علیه ایران، که احتمالا با پاره ای نرم افزارهای جاسوسی سنتی همراه خواهد بود، خواهد توانست دستورهای غلطی را وارد شبکه کند تا بخش های حیاتی مربوط به فعالیت های اتمی ایران منفجر کند.
  •   دیوید لیندال، مهندس محقق در سازمان تحقیقات دفاعی سوئد : البته که این احتمال وجود دارد که ابتدا با روش هایی یک سیستم را آسیب پذیر کرد و بعد با استفاده از یک سلاح سایبری حمله بزرگتری را ترتیب داد.
  •     شان مک گورک، مشاور سابق امنیت سایبری در وزارت امنیت داخلی آمریکا : کرم استاکس نت با دزدیدن برنامه ای که برای نظارت بر نیروگاه ها یا دیگر سیستم های بزرگ تعبیه شده بود کارش را با موفقیت انجام داد  استاکس نت توانست از قابلیت اخلال به قابلیت تخریب تغییر ماهیت دهد و همین ویژگی آن را یگانه می کند.
  •      نیویورک تایمز: باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا، شخصا دستور حملات سایبری علیه ایران را صادر کرده است، حملاتی که در آن کرم مخوف "استاکس‌نت" مورد استفاده قرار گرفت.

 دشمنی آمریکا و اسرائیل با ایران و ایرانی برای همه  ما ثابت شده است . تمامی تیترهایی که در بالا مشهده نمودید مربوط به هفته های اخیر است !   این که با چه هدف یا اهدافی اقدام به نشر این اخبار نمودند بسیار قابل توجه است .

با بررسی اخبار چند وقت اخیربه نکاتی قابل توجه   برخورد میکنیم

1-     ایجاد ترس در مردم ایران با القا این مطلب که اگر حمله سایبری به زیر ساختهای هسته ایران انجام شودبه طور حتم به انفجار در نیروگاههای هسته ای ایران خواهد شد .

2-     این که بر طبق قانون سوپا اگر ایران و یا کشورهای دیگر اگر  اقدام مقابله ای با حملات سایبری ایالات متحده  انجام دهد دولت آمریکا برای دفاع از خود  حق هرگونه اقدام مقابله  ای حتی نظامی را برای خود محفوظ می داند ! هدف از تصویب این قانون بیش از آنکه اقدام مقابله ای  باشد القا این مطلب می باشد که آمریکا در  آستانه حمله قرار دارد .(باز همان بهانه ای قدیمی که به سبب آن به افغانستان و عراق حمله کرد )

3-     در راستای پروژه ایران هراسی و معرفی کردن ایران به عنوان یکی از خطرهای جهانی اینبارکلیه  دستورات را برای حملات سایبری به ایران را شخصا خود باراک اوباما صادر می کند ، انتشار این خبر فقط برای این انجام گردیده است که  دولت امریکا اینبار با تمام قوا به مقابله با ایران آمده است .

قانون سوپا

 در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۱ توسط لامار اسمیت، رئیس کمیسیون حقوقی به مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا ارائه شده است. بر اساس این طرح تمام سایت‌هایی که به هر نحو محتوای دارای حق‌تالیف را بدون اجازه انتشار دهند مسدود شده و همه شرکت‌ها و سرویس‌های آنلاین حتی ارایه دهندگان خدمات اینترنتی هم اجازه ارایه خدمات به این وبگاه‌ها را ندارند.

"این قانون به وزارت دادگستری ایالات متحده اجازه می‌دهد که نسبت به وبگاه‌هایی خارج از حدود اختیارات ایالات متحده، که نسبت به نقض قانون حق تألیف اقدام کرده‌اند، حکم صادر کند"

بر طبق این قانون  در صورتیکه حمله ای  سایبری به زیر ساختهای  ایا لات متحده انجام شود دولت آمریکا  حق هر گونه دفاع را در محیط بیرون از اینترنت برای مقابله با این حمله را برای خود محفوظ می داند .

 

33 سال  تحریم 33 سال خود باوری

تمامی این سالها که نظام مقدس جمهوری اسلامی  به پیروزی رسیده است در هر مقطعی بنا به شرایط موجود مورد حمله واقع گردیده .نوژه –  انفجار حزب جمهوری- ترور بزرگان – جنگ تحمیلی – فتنه 78 –تحریم -  فتنه 88  - ترور دانشمندان هسته ای و و و و ............ و دهها مورد دیگر که همه مردم از آن واقفند . در  تمامی اقداماتی که بر ضد جمهوری اسلامی انجام شد  اعم اقدامات عملی و چه اقدامات روانی یک هدف پیش از پیش به چشم می خورد "دلسرد نمودن و از صحنه بیرون کشیدن مردم در دفاع از انقلاب اسلامی " و به عبارتی دیگر تخریب عقبه مردمی نظام جمهوری اسلامی  ایران .

 

 

/ 2 نظر / 21 بازدید
ننج المومنین

رای گیری برای نابودی اسرائیل بیانیه مهندسین جهان اسلام درحمایت ازمردم مظلوم فلسطین وحذف غده ی سرطانی صهیونیسم جهانی"حضوری پرشوردرفضای مجازی" www.nonjy.com باشرکت دررای گیری وارسال این پیام به دیگران قدس رایاری کنید.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345423981.45