نوبت شما و تقابل با سبک زندگی!

بسم الله الرحمن الرحیم


بی شک یکی از بدیهیات  مباحث خبری در ایران بحث عناد ویژه بی بی سی با جمهوری اسلامی ایران است .

روشهای تخریبی بی بی سی نیز با دیگر رسانه های معاند مانند مجاهدین هم  فرق دارد ، از این رو بسیار حساب شده بر روی مسائل ایرانیان وارد شده و تخریب می کنند .

برنامه نوبت شما در برنامه چند روز پیش خود اقدام به سوالی در ارتباط با نحوه ازدواج ایرانیان از بینندگان خود پرسید .

زندگی مشترک در قالبی غیر از ازدواج، سبکی از زندگی نیست که اکثریت مردم ایران آن را بپسندند، ولی در برنامه گذشته "نوبت شما" در تلویزیون فارسی بی بی سی، این گونه به مخاطب وانمود شد که اکثریت مردم ایران با این روش موافق اند.

با وجود توجه ویژه خانواده های ایرانی به ازدواج، اما شبکه بی بی سی فقط اجازه داد 2 نفر از 12 نفر مخاطب تلفنی، نظری بر خلاف نظر برنامه بیان کنند تا به مخاطب این گونه القا کند که اکثریت ایرانیان، به این سبک زندگی اشتیاق دارند.  

/ 3 نظر / 89 بازدید
ما با هم دوستیم

سلام ما می تونیم دوستای خوبی واسه هم باشیم اومدیم به وبلاگت تا بیای به ما سر بزنی و وبلاگت را تو سایت ما ثبت کنی؛تا تو لیست ما باشی و هر روز ما و بقیه دوستان بهت سر بزنیم بیا منتظرتیم مستانه . سارا . محمد . آرش

سانیا

با سلام با عضويت در گروه اينترنتي ما روز هميشه مطالب روز و جذاب در ايميل شماست وارد لينک رو به رو شويد http://tech.groups.yahoo.com/group/ozvshogroup/join در ياهو لاگين شويد مرحله 1: براي دريافت ايميل ها بايد گزينه »» Individual Email را انتخاب نماييد. مرحله 2: براي بهتر ديدن ايميل ها گزينه »» Traditional را انتخاب نماييد. مرحله 3: کلمه خواسته شده را در باکس خالي تايپ کنيد مرحله 4: سپس بعد از اينکه مراحل بالا را به درستي انتخاب کرديد گزينه »» Join را کليک کنيد

همسریابی

سلام. آیا شما مجردین ؟ آیا شما هنوز نیمه ی گمشده تان را پیدا نکردید؟آیا از وقت گذرانی از چت روم و جامعه های مجازی خسته شدید؟آیا از تنهای و بدون عشق زندگی کردن خسته شدید؟آیا بدنبال آغاز یک رابطه ی شیرین و همیشگی با بهترین محبوب خود هستید؟آیا همسر خود را به هر دلیلی از دست دادید؟ شما رو دعوت میکنیم تا به بهترین و جامع ترین سایت همسریابی آنلاین،جامعه ی مجردین آماده ی ازدواج بپیوندید و عاشق و معشوق خود را پیدا کنید. یک زندگی پر از مهر و محبت منتطر شماست.بیش از این یار خود را در همسرتاپ منتظر نگذارید.همسرتاپ خدمتگذار تمامی جوانان عزیز کشورمان ایران می باشد.باشد که قدمی باشد در راستای تسهیل امر ازدواج. http://www.hamsartap.org (با امکان تبادل لینک اتوماتیک)